PANLUX

Jsme česká firma s více než 20 letou tradicí. V Evropě̌ patříme mezi přední výrobce a distributory svítidel. Prioritou je pro nás kvalitní výroba, vlastní design, špičková technologie, efektivní logistika a individuální přístup k zákazníkům. Naše centrála sídlí v České republice a pobočku máme také na Slovensku. Tak Vám můžeme zajistit dodání v nejkratším možném čase, spolehlivý zákaznický servis a pohotovou domluvu.

 
 
 
SORTIMENT
Disponujeme širokým sortimentem svítidel pro Váš interiér i exteriér. V našem sortimentu najdete tisíce položek - bytová svítidla, designová svítidla, zahradní svítidla, kancelářská svítidla, průmyslová svítidla a svítidla montážní. Nabízíme také světelné zdroje – halogeny, MHD, zářivky, úsporné žárovky, LED žárovky, LED zdroje a další doplňky, jako jsou trafa, drivery, senzory, pohybová čidla, bezdrátové zvonky a kapesní i čelové svítilny.
 
 
 
Eshop panluxlounge.cz byl založen v lednu r. 2022
Tento eshop je zcela přizpůsoben potřebám koncových zákazníků. Najdete zde výběr produktů vhodných zejména do bytů, domů a zahrad a to za zvýhodněné ceny. Registrací na eshopu získáte slevu 20% na všechny nezlevněné produkty. 
 
 
 
DISTRIBUCE
Naše výrobky zároveň dodáváme do všech elektro velkoobchodů a obchodních řetězců se stavebninami a dalším sortimentem. Jsme také výhradním distributorem produktů LEDMED a ZEMPER. V rámci velkých zakázek zajistíme i dodání typů svítidel, která nejsou v daný moment v nabídce.